POZNÁNÍ JIŽNÍHO VIETNAMU + POBYT U MOŘE V DA NANGU

Den 1: Saigon

Přílet do Saigonu, zajištěný transfer do hotelu. Ubytování a volno na odpočinek po letu. Nocleh v Saigonu v  Le Duy Hotel *** (http://www.leduyhotel.com.vn/) či podobném.

Den 2: Saigon (snídaně, oběd)

Dopoledne prohlídka Cho Lonu, čínské čtvrti Saigonu, procházka mezi místními obchody vč. zastávky u chrámu Thien Hau. Oběd v místní restauraci. Odpoledne prohlídka Paláce sjednocení, Muzea válečného dědictví a nejvyhlášenější tržnice Saigonu - Ben Thanh. Návrat do hotelu. Nocleh ve stejném hotelu.

Den 3: Tay Ninh, Cu Chi (snídaně, oběd)

Odjezd cca v 8 h na výlet do Tay Ninh, kde se nachází Velký chrám místního náboženství Cao Dai (postaveno 1926), zúčastníte se obřadu. Oběd v místní restauraci. Odpoledne exkurze do podzemních tunelů Cu Chi z americko-vietnamského konfliktu. Návrat do Saigonu cca v 17 h. Nocleh ve stejném hotelu.

Den 4: Delta Mekongu (snídaně, oběd)

Odjezd autem do delty Mekongu do města My Tho. Následuje plavba motorovým člunem po ramenech řeky podél klidných vesnic provincie Ben Tre. Návštěva ovocných sadů a včelí farmy (ochutnávka medu a medoviny). Nabídka sezónního ovoce za zvuku lidové hudby místních obyvatel. Uvidíte také např. výrobu kokosového cukroví vč. ochutnávky. Nocleh v Can Tho v Saigon Cantho Hotel *** (http://saigoncantho.com.vn/en/) či podobném.

Den 5: Delta Mekongu (snídaně, oběd)

Dnešní den se vydáte na plovoucí trh Cai Rang, který patří k nejživějším v regionu a budete zde moci pozorovat místní ruch s nabídkou především tropického ovoce. Pak uvidíte přírodní prostředí a klidný život vietnamského venkova s domy s doškovými střechami. Návštěva výroby rýžových nudlí. Návrat zpět do Saigonu. Nocleh v Saigonu v  Le Duy Hotel *** (http://www.leduyhotel.com.vn/) či podobném.

Den 6: Saigon/Da Nang/Hoi An (snídaně, oběd)

Snídaně v hotelu, volný čas až do transferu na letiště. Přelet ze Saigonu do Da Nangu 11:30-12:50 h. Přejezd do Hoi An přes Mramorové hory. Ubytování. Nocleh v Hoi An v Thuy Duong 3 Hotel *** (http://www.thuyduonghotel-hoian.com/) nebo Atlas Hotel ***  (http://atlashoian.com/).

Den 7: Hoi An (snídaně, oběd)

Prohlídka starobylého města Hoi An s chrámy, dílnami a starými domy, vč. nejznámější místní památky – japonského krytého mostu. Hoi An je uveden na Seznamu světového dědictví UNESCO jako zachovalý příklad obchodního přístavu jihovýchodní Asie z 15.-19. st. Odpoledne individuální volno k nakupování apod. (nejlepší místo pro nákup suvenýrů ve Vietnamu, jsou zde např. též vyhlášené krejčovské dílny). Nocleh ve stejném hotelu.

Den 8: My Son, Hoi An ​​(snídaně, oběd)

Po snídani odjezd cca  40 km jihozápadně od Hoi An do My Son, starobylého náboženského střediska Chamů, kde budete moci zhlédnout čamské věže. Opět jde o místo pod patronací UNESCO. Po návratu do Hoi An oběd a individuální program. Nocleh ve stejném hotelu.

Den 9: Hoi An/Da Nang (snídaně)

Po snídani v dopoledních hodinách check-out a transfer do letoviska Da Nang k plážovému pobytu. Následuje individuální program. Nocleh v Da Nangu v Blue Sun Hotel **** (http://www.bluesun.com.vn/en/home/) či podobném.

Den 10: Da Nang (snídaně)

Volný čas k plážovému pobytu. Nocleh ve stejném hotelu.

Den 11: Da Nang (snídaně)

Volný čas k plážovému pobytu. Nocleh ve stejném hotelu.

Den 12: Da Nang (snídaně)

Volný čas k plážovému pobytu. Nocleh ve stejném hotelu.

Den 13: Da Nang (snídaně)

Check-out v dopoledních hodinách, volno až do transferu na letiště.

 

Cena od: 45.800 Kč/os.

Cena zahrnuje:

  • 12x ubytování se snídaní
  • 7x oběd v místní restauraci
  • letenka z Prahy do Saigonu a z Da Nangu do Prahy vč. letištních tax
  • místní přelet ze Saigonu do Da Nangu
  • vyhlídková plavba (Mekong)
  • veškeré transfery v rámci programu na privátní bázi s anglicky mluvícím průvodcem
  • vstupy do navštívených objektů dle programu

Cena nezahrnuje:

  • víza do Vietnamu
  • cestovní pojištění

Cenovou nabídku můžeme garantovat až v okamžiku nezávazné rezervace letenek na konkrétní jména cestujících.

 

Zájezd sestavila na míru CK Nirvana Travel, může se uskutečnit kdykoliv si budete přát, stačí 2 spolucestující. Úpravy dle vašich přání samozřejmě lze. V případě zájmu pište na info@nirvanatravel.cz.


ÚvodKalendář 2021ČlánkyFotogaleriePrůvodce dle zájmuPrůvodce dle abecedyObecné infoOkruhy na míru

© 2013 vietnam-travel.cz

Navštivte další zajímavé destinace:
Srí Lanka
Malajsie
dovolenou ve Vietnamu doporučujeme u CK Nirvana Travel

Váš e-mail
Text
Kontaktujte nás