DOVOLENÁ VE VIETNAMU

Nebaví vás středoevropské pošmourné počasí a máte chuť vyrazit někam za sluníčkem a za teplem? Rozhodně byste měli zauvažovat o Vietnamu! Má totiž dlouhé pobřeží s krásnými písečnými plážemi, nádherné památky ze starých císařských i pozdějších koloniálních dob, špičková golfová hřiště, možnosti šnorchlování a potápění i jeden z přírodních divů světa (záliv Halong). Nemusíte se bát, že na vás zde „dýchne duch“ americko-vietnamského konfliktu, který skončil již před 40 lety, či komunismu, protože již cca 20 let zde budují tzv. socialistické tržní hospodářství, takže rozdíl ve službách mezi jinými státy jihovýchodní Asie a zde opravdu nenajdete, spíše naopak ve prospěch Vietnamu. Ideální doba k návštěvě plážových letovisek je od února do května. Pokud chcete procestovat celý Vietnam, pak je nejlépe vyrazit v březnu a dubnu. Nejvyšší čas tedy vybrat si svou dovolenou ve Vietnamu právě nyní!

Cestovní kancelář Nirvana Travel je specialista na zájezdy do Vietnamu. Pečlivý výběr hotelů a jedinečné okruhy by vás neměli nechat na pochybách, s kým cestovat. V nabídce má Nirvana Travel všechna významná letoviska, a to pro klidnou dovolenou (např. Lang Co, ostrov Phu Quoc) i s mnoha možnostmi zábavy a aktivit (Nha Trang je opravdu v tomto směru nepřekonatelný). K dispozici vám je program all inclusive či plné penze, což nenabízí žádná jiná CK na trhu. A naprosto ojedinělý je potom resort „all inclusive spa“, kde máte všechny relaxační procedury v ceně. Poznávací zájezdy můžete absolvovat pouze v určitém teritoriu (sever s Hanojí, jih se Saigonem) či v krátké i delší variantě od severu až k jihu. Tematické okruhy si jistě též najdou své příznivce – např. „Po stopách vietnamské války“ je naprosto ojedinělý program. Golfistům připravila Nirvana Travel okruh po několika krásných hřištích nebo i pobyt v některém z golfových resortů. A to zdaleka není vše – přesvědčte se na http://www.nirvanatravel.cz/dovolena/vietnam-dovolena. Není ani problém některý z okruhů přizpůsobit vašim představám – ubrat či přidat návštěvu některého místa, protože všechny okruhy jsou na individuální bázi, tj. cestujete s vlastním řidičem/průvodcem. Váš zájezd se díky tomu vždy uskuteční, nemusíte se strachovat, zda se vámi vybraný zájezd realizuje kvůli dosažení minimálního počtu účastníků. Váš řidič/průvodce umí dokonale anglicky. Pokud dokonale neumíte vy, nevadí – dostanete od nás podrobný itinerář cesty v češtině a třeba domluvit se, v kolik se sejdete na recepci hotelu, jistě už nebude problém. Okruh s námi absolvovali i ti, kteří se báli, že anglicky vůbec neumí!

Pokud si vyberete možnost strávit ve Vietnamu plážovou dovolenou, doporučujeme zkombinovat ji s krátkou zastávkou v Saigonu (1 noc před transferem do letoviska Mui Ne či přeletem do vzdálenějších přímořských středisek), abyste měli možnost poznat i zběsile tepající srdce Vietnamu. Země v současné době prodělává rychlý vývoj a stává se velice oblíbenou destinací turistů z celého světa, buďte mezi nimi i vy!


ÚvodKalendář 2021ČlánkyFotogaleriePrůvodce dle zájmuPrůvodce dle abecedyObecné infoOkruhy na míru

© 2013 vietnam-travel.cz

Navštivte další zajímavé destinace:
Srí Lanka
Malajsie
dovolenou ve Vietnamu doporučujeme u CK Nirvana Travel

Váš e-mail
Text
Kontaktujte nás