PODÉL VIETNAMSKÉHO POBŘEŽÍ S KOLEM

Termíny a ceny u CK Nirvana Travel

Čeká vás celkem cca 500 km v 9 cyklodnech. Trasa je vybrána především po vedlejších panoramatických silnicích a vyhýbá se hlavní silnici č. 1. Můžete jet svým vlastním tempem, vždy je k dispozici klimatizované doprovodné vozidlo.

Den 1: Hue
Přílet do Da Nangu, transfer do Hue, ubytování, individuální program. Nocleh v Hue.

Den 2: Lang Co 80 km (snídaně, oběd)
Cykloturistika podél písečného pobřeží s pagodami i památníky - cca 80 km do rybářské vesnice Lang Co. Poté ubytování a relax na pláži.

Den 3: Hoi An 55 km (snídaně, oběd)
V 7 h snídaně v hotelu. Hned na začátku vás čeká na kole stoupání 10 km do průsmyku Hai Van, cesta pokračuje k Da Nangu, dále přes oblast Mramorových hor až do Hoi An, bývalého slavného přístavu. Odpoledne volno k prohlídce města. Nocleh v Hoi An.

Den 4: My Son 54 km (snídaně, oběd)
Cyklojízda po malebných silnicích kolem rýžových polí a eukalyptových lesů i podél řeky Song Tranh do My Son (pozůstatky věží chamské říše). Oběd a odpoledne prohlídka této památky UNESCO. Návrat zpět vozem do Hoi An.

Den 5: Quang Ngai 46 km (snídaně, oběd)
Po snídani v hotelu přejezd vozem do města Quang Ngai. Odsud na kole do Son My, kde si prohlédnete památník a muzeum masakru v My Lai z r. 1968. Zpět na kole vietnamským venkovem s navštěvou pagody.

Den 6: Sa Huynh, Quy Nhon 70 km (snídaně, oběd)
Transfer 30 km mimo hlavní silnici č. 1 (H1). Na kolech z města Ba To zpět směrem k pobřeží do Duc Pho (úkryt Vietmingu ze 40. let 20. st.), kde se opět napojíte na H1. Odpočinek na pláži v malebné rybářské vesničce Sa Huynh. Transfer vozem do Quy Nhon s fotozastávkou. Přenocování v hotelu v Quy Nhon.

Den 7: Tuy Hoa 80 km (snídaně, oběd)
Vyhneme se opět hlavní silnici a pojedete na kolech z Dieu Tri podél železnice. Po návratu na hlavní silnici transfer popř. poslední hodinu na kole do Tuy Hoa. Přenocování v hotelu.

Den 8: Dai Lanh, Nha Trang 68 km (snídaně, oběd)
Cykloturistika údolím mezi rýžovými poli do rybářské osady Dai Lanh, kde se zastavíte na občerstvení a koupání, cesta pokračuje podél pobřeží k poloostrovu Hon Gom. Odtud transfer do Nha Trang.

Den 9: Nha Trang (snídaně, oběd)
Odpočinkový den bez cykloturistiky - výlet lodí na ostrov Hon Tam (šnorchlování na korálovém útesu) a Hon Mieu (rybářská vesnice, Akvárium Tri Nguyen). Návrat do hotelu, přenocování v Nha Trang.

Den 10: Mui Ne 50 km (snídaně, oběd)
Ráno odjezd směr plážové letovisko Mui Ne, jízda na kole jen 50 km, jinak vozem. Odpoledne volný čas na pláži, nocleh v Mui Ne.

Den 11: Saigon 20 km (snídaně, oběd)
Na kole z Mui Ne do rybářského centra Phan Thiet cca 20 km. Následuje cesta vozem do Saigonu, kde bude čas odpoledne na nákupy. Nocleh v Saigonu.

Den 12: Saigon (snídaně)
Volný čas do transferu na letiště.

Zájezd sestavila na míru CK Nirvana Travel, může se uskutečnit kdykoliv si budete přát, stačí 2 spolucestující. Úpravy dle vašich přání samozřejmě lze. V případě zájmu pište na info@nirvanatravel.cz, sdělte nám termín, kdy chcete cestovat, připravíme vám kalkulaci na míru.


ÚvodKalendář 2021ČlánkyFotogaleriePrůvodce dle zájmuPrůvodce dle abecedyObecné infoOkruhy na míru

© 2013 vietnam-travel.cz

Navštivte další zajímavé destinace:
Srí Lanka
Malajsie
dovolenou ve Vietnamu doporučujeme u CK Nirvana Travel

Váš e-mail
Text
Kontaktujte nás